Podwórkowy MopsikoBus powraca na trasę. 6 lipca bawimy się na Niwce
Dzisiaj
23.06.2026 r.
To wszystko odbyło się w wyjątkowej atmosferze współpracy, zaangażowania i sportowej pasji. Zakończyliśmy wizyty w szkołach podstawowych w Sosnowcu, realizowane w ramach akcji „Szkoła Przyjazna Piłce”, objętej patronatem PZPN, Miasta Sosnowiec oraz Dalkia Polska Energia.
Celem projektu było promowanie zdrowego stylu życia oraz zaszczepienie wśród uczniów miłości do sportu, a przede wszystkim do piłki nożnej. Trenerzy podczas zajęć podkreślali, że sport zespołowy to nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim współpraca. Oprócz doskonalenia techniki strzałów, szybkości i zwinności, uczniowie rywalizowali w drużynach, ucząc się wzajemnego wsparcia i działania na rzecz wspólnego celu.
Każda ze szkół zdała egzamin z wzajemnego szacunku, współpracy i słuchania ze zrozumieniem na ocenę celującą! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i wspólnie spędzony czas. Do zobaczenia na kolejnych sportowych wydarzeniach!
Dzisiaj
Dzisiaj
Dzisiaj
Dzisiaj
Dzisiaj
Dzisiaj
Wczoraj
Wczoraj
Wczoraj
Wczoraj
Wczoraj
Wczoraj